obrázek k článku Náš tým

Náš tým

Bc. Martina Nováková


Bc. Martina Nováková

Ředitelka domova
novakova@dsvysocany.cz

Po dokončení studií nastoupila v roce 2016 do Domova seniorů Vysočany s.r.o. Od roku 2018 působila jako konzultantka v mezinárodní firmě, kde pomáhala firmám sestavit a udávat trendy zaměstnaneckých benefitů. Obor gerontologie se jí úplně nevzdálil, a tak se během této práce rozhodla, že pomůže úřadům práce jako terénní sociální pracovnice. Dlouhodobě přemýšlela, že by se ráda vrátila zpět do oboru, který vystudovala, takže když v létě přišla možnost dostat se zpátky do domova seniorů, bylo to pro ni poctou a srdeční záležitostí.


Bc. Petra Majtánová

Bc. Petra Majtánová

Vedoucí provozního úseku, asistentka ředitele
+420 775 560 565
  asistentka@dsvysocany.cz


Petra pochází ze Slaného, kde vystudovala gymnázium. Následně strávila část pracovních zkušenosti v zahraničí ve Velké Británii a ve Španělsku.  Po návratu z Velké Británie vystudovala bakalářský obor na Institutu vzdělávání a poradenství v Praze.
Vždy se věnovala převážně dětem nebo působila v gastronomii. Až vysoká škola ji ukázala možnosti personalistiky a administrativy.
Nyní by se ráda věnovala zcela jiné věkové skupině než doposud a nasbírala tak nové životní i pracovní zkušenosti.

Bc. Lucie Jandová

Bc. Lucie Jandová

Vedoucí zdravotního úseku
+420 775 565 543
vrchni@dsvysocany.cz

Lucie pochází z Nymburka, kde vystudovala střední zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra a bakalářské studium na fakultě zdravotnických studií v Pardubicích v tom samém oboru. Několik let pracovala na interním oddělení a oddělení následné péče, po odchodu z nemocnice nastoupila na pozici vrchní sestry, kde nabyla mnoho cenných zkušeností. Nyní pracuje jako vedoucí sociálně zdravotního úseku v Domově seniorů Vysočany. Společně s celým svým týmem se snaží o zvyšovaní kvality života klientů a dlouhodobě se zajímá o oblast paliativnÍ péče v sociálních službách. Práce se seniory ji naplňuje a přála by si, aby v Domově strávili krásný a spokojený podzim života. 

Bc. Zuzana Šingelová

Bc. Zuzana Kufa

Vedoucí sociálního úseku
+420 775 065 565
socialni@dsvysocany.cz

Zuzana pochází ze Slezska, kde vystudovala střední zdravotnickou školu obor Sociální péče. Již od studií tíhla k práci se seniory. Po dokončení studia pracovala několik let v domově pro seniory jako pečovatelka. Poté vystudovala Vysokou školu sv. Alžběty, oboru Sociální práce. Slezsko vyměnila za Prahu a začala kariéru v Domově Seniorů Vysočany, kde pracuje jako sociální pracovnice.
Práci se seniory má velmi ráda, stále se od nich něco učí, komunikuje a dozvídá se různé životní příběhy.

Bc. Nela Krasnovská, DiS.

Mgr. Markéta Volfová

Sociální pracovnice
+420 601 526 025
zadosti@dsvysocany.cz

Markéta vystudovala bakalářský obor Zdravotně sociální pracovník na Univerzitě v Pardubicích. Dále poté pokračovala ve studiu na Jihočeské univerzitě, v oboru psychosociální péče o děti, dospělé a seniory. Již během svého studia věděla, že bude chtít pracovat se seniory, a i proto si zvolila téma diplomové práce, zaměřenou právě na tuto cílovou skupinu.Po dokončení studia pracovala na oddělení následné péče, kde získala cenné zkušenosti. Práce sociální pracovnice jí naplňuje, jelikož má možnost být v každodenním kontaktu s klienty.

Ilona Štruncová

Ilona Štruncová

Ilona pracuje v Domově seniorů Vysočany s.r.o. od roku 2017 na pozici pracovníka v sociálních službách. Již delší dobu se pohybuje v oblasti sociálních služeb, ale nejvíce jí zaujala práce se seniory. Již během své praxe „pečovatelky“ prokazovala schopnosti vedení týmu a dbala na kvalitu poskytované péče našim klientům, a tak v roce 2019 povýšila na pozici metodika/vedoucí přímé péče.
 Hana pochází z Prahy a před nástupem do Domova seniorů působila ve zcela jiném oboru. Vystudovala sice obor kuchařka – servírka a Střední školu gastronomickou a hotelovou zakončenou maturitou, ale posledních osm let se věnovala klientům a poradcům v oblasti bankovnictví a také působila několik let v realitách. I přesto, že jí práce bavila, stále jí to táhlo do sektoru stravování a gastronomie. Když se pak následně naskytla příležitost v Domově seniorů Vysočany s. r. o. na pozici Vedoucí stravovacích služeb/hospodářka, byla to pro ni jasná volba. Zde se může konečně dostatečně realizovat a se svým týmem tak připravovat klientům pestrou a vyváženou domácí stravu, pečené slané a sladké moučníky a plnit tak klientům jejich přání. Neboť jak české přísloví praví – „Dobré jídlo, dobré pití prodlužují živobytí.“ 

Copyright © 2010-2023 - IamWRS vyroba-www.cz

×