Aktuality

Aktuality

Návštěva bazénu


02. 06. 2022 | Aktuality

S klienty jsme minulý pátek navštívili bazén a wellness centrum. Užili jsme si plavání v nazénu i relax ve vířivce. Rádi bychom tento zážitek zařadili mezi ostatní pravidelné aktivity. 

Salon krásy v DS Vysočany


25. 05. 2022 | Aktuality

Aby se naši klienti cítili dobře, snažíme se jim dopřát veškeré zkrášlovací služby, na které byli dříve zvyklí. Proto k nám chodí pravidelně kadeřnice, paní pedikérka a v rámci dámského klubu klientkám děláme manikúru a lakujeme nehty.  

Hipoterapie


24. 05. 2022 | Aktuality

Hipoterapie - Asistenční jednorožecMinulý týden jsme v Domově měli vzácnou návštěvu, pani Veroniku s asistenčním koněm Sagim. Klinetům se při pohledu na Sagiho rozzářily oči a užívali si jeho přítomnost.  Děkujeme za milou návštěvu! 

Smyslová aktivizace


20. 05. 2022 | Aktuality

“Cílem a smyslem smyslové aktivizace je udržet seniora co nejdéle v psychické pohodě, tělesné kondici a podporovat, co nejdéle na co možná nejvyšší úrovni jeho kognitivní funkce. Neboli zapojení všech složek osobnosti, vnímání člověka holisticky,…

Tvoření a Kronika Domova


18. 05. 2022 | Aktuality

Tak jako klienti při aktivitách tvoří, naposledy např. malovali na kameny a nebo vyráběli papírové růže. Tak i my tvoříme - Kroniku našeho Domova. Je to kniha, do které zapisujeme aktivity a zážitky z každého měsíce. Můžete si ji prohlédnout na…

Copyright © 2010-2022 - IamWRS vyroba-www.cz

×