Aktuality

Aktuality

Lednová oslava narozenin


01. 02. 2021 | Aktuality

Minulý týden jsme si užili první letošní oslavu narozenin našich klientů. Klienti dopoledne v rámci aktivity připravili pohoštění a odpoledne už oslavovali narozeniny lednových oslavenců Všem přejme jen to nejlepší a hlavně zdraví.

Canisterapie


27. 01. 2021 | Aktuality

Minulý týden nás navštívilo několik asistenčních psů v rámci canisterapie. Návštěva proběhla za přísných hygienických podmínek a my jsme moc rádi, ze jsme klientům mohli zajistit kontakt s pejsky, dopřát jim tak rozptýlení a vykouzlit úsměv na tváři.

OČKOVÁNÍ PROTI COVID - 19


22. 01. 2021 | Aktuality

Očkování proti Covid-19 v DS Vysočany I my jsme se tento týden v našem Domově začali očkovat proti covidu-19. Očkování proběhlo u našich klientů i zaměstnanců. Za několik týdnu dostanou naši klienti a zaměstnanci druhou očkovací vakcínu. Jsme…

Naše dny plné aktivit


19. 01. 2021 | Aktuality

V našem Domově se snažíme klienty zapojovat do různých aktivit, v posledních dnech jsme zažily zajímavé společenské aktivity a každý den se klientům věnujeme i individuálně. 

Ochutnávka exotického ovoce


15. 01. 2021 | Aktuality

Včera si naši klienti v rámci aktivity pochutnali na exotickém ovoci. Doplnili tak vitamíny a ochutnali nové druhy ovoce, které někteří z nich ani doposud neznali.

Copyright © 2010-2022 - IamWRS vyroba-www.cz

×