Aktuality

Aktuality

Posezení na terase, zahradničení a procházky


17. 05. 2021 | Aktuality

Už se moc těšíme až zase pořádně vykoukne sluníčko a budeme moct trávit čas venku. Zahrádku máme již díky našim klientům připravenou na sázení. Odpočinku se poté věnujeme na terase a tělo si rádi protáhneme na společné procházce. 

Den Matek 9.5.2021


11. 05. 2021 | Aktuality

Protože naše milé klientky jsou také maminky, přichystaly si pro ně naše aktivizační pracovnice v rámci Dne Matek květinu. Dodatečně přejeme krásný Den Matek všem maminkám! Za kytičky mockrát děkujeme Flami, z.s. 

První jarní procházka


09. 05. 2021 | Aktuality

Počasí se nám konečně umoudřilo a tak jsme mohli jít minulý týden na první letošní procházku. Samozřejmě za dodržení všech opatřeních. Už teď se těšíme na další slunečné dny!

Dubnová oslava narozenin


06. 05. 2021 | Aktuality

V dubnu jsme oslavili několik dalších významných narozenin našich klientů. Oslava probíhala jako vždy s výborným občerstvením, společností a nechyběly ani dárečky. Všem oslavencům přejeme všechno nejlepší, hlavně zdravíčko!

Sportovní dopoledne


03. 05. 2021 | Aktuality

V našem Domově pro klienty pravidelně pořádáme sportovní dopoledne, které zahrnuje různé pohybové aktivity Např. míčové hry, kuželky, házení kroužků, aktivity na postřech a na rozvíjení motoriky Vždy začínáme rozcvičkou a nechybí ani obličejová…

Copyright © 2010-2021 - IamWRS vyroba-www.cz

×