Aktuality

Aktuality

Volby 2020


02. 10. 2020 | Aktuality

Volby 2020I přes různé zákazy a omezení, které nám všem coronavirové období přináší, naši klienti dnes u nás v Domově úspěšně odvolili! 

Kurz Individuálního plánování


01. 10. 2020 | Aktuality

Vzděláváme se!V rámci celoživotního vzdělávání proběhl pro zaměstnance v našem Domově kurz INDIVIDUÁLNÍHO PLÁNOVÁNÍ poskytované sociální služby. Kurz ukáže pracovníkům sociální služby cestu, jak zjišťovat potřeby klientů a následně s nimi i pracovat…

Přijímáme ochranné štíty darem


30. 09. 2020 | Aktuality

Dobrý den Vážení.Rádi bychom Vás touto cestou informovali, že do našeho Domova seniorů Vysočany v současné době přijímáme darem OBLIČEJOVÉ OCHRANNÉ ŠTÍTY. Děkujeme moc všem za každou pomoc. Tým Domova seniorů Vysočany, s. r. o.

Podzimní výzdoba


30. 09. 2020 | Aktuality

Protože nám minulý týden začal podzim, vyměnili jsme v našem Domově letní výzdobu za tu podzimní. Naše klientky se pustili v rámci tvoření právě do obrázků s podzimní tématikou. Děkujeme klientům a aktivizačním pracovnicím za krásnou výzdobu.

Odchod na dovolenky- izolace


21. 09. 2020 | Aktuality

Vzhledem k tomu že Praha postoupila na pomyslném semaforu na červenou barvu a byl vydán zákaz návštěv, tak bychom vás chtěli požádat o spolupráci v prevenci šíření nákazy. Odchody na dovolenku nemůžeme naším klientům zakázat, ale důrazně to…

Copyright © 2010-2020 - IamWRS vyroba-www.cz

×